Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
Valabilitate: Stoc extern 5-10 zile
Per ambalaj: 1.3176 mp
Cod: WINSTB-1220/0
Brand: Winflex
Material: SPC (Stone Plastic Composite)
Grosime: 6 mm
Culoare: Maro
Format placa: 1 strip
Tip prindere: Click 5G
Clasa de trafic: 33, AC5, Comercial, Rezidential
Tip produs: Parchet
Lungime: 1220 mm
Latime: 180 mm
Incalzire prin pardoseala: Compatibil
Parchetul vinil compozit SPC se instaleaza usor si rapid.
Acesta are 1 mm suplimentar de folie ( 5 mm + 1 mm) astfel incat se poate instala direct peste orice sapa dreapta sau substrat solid drept. Datorita compozitiei sale unice si a stratului inferior IXPE atasat, parchetul ofera o izolare fonica superioara si o diminuare mai mare a zgomotului produs in incapere prin mers sau alte activitati.
Dimensiune placa : 1220x180x6/0.55 mm ;
Model : One strip ;
Decor : Stejar ;
Clasa de trafic : 33/AC5 ;
Instalare : Flotant ;
Sistem de prindere : Click 5G;
Underlayer : Integrat pe partea din spate, IXPE (1 mm grosime) ;